O nas

Przedszkole Językowe Happy Kids to miejsce wyjątkowe dla dzieci już od 2.5 lat. Jest to miejsce kameralne, z rodziną atmosferą, gdzie dzieci uczą się poznawać świat. Ciekawe i różnorodny pakiet zajęć edukacyjnych, umili czas Towjemu dziecku tak, aby z chęcią i uśmiechem na twrzy wróciło do nas nasteonego dnia.

Nasza kadra

Pani Ania

Nauczycielka wczesnoszkolnego i wychowania przedszkolnego. Studiowała filologię angielską i niemiecką na Universidad de Vigo. Interesuje się dwu- i wielojęzycznością u dzieci. Ukończyła kurs animatora czasu wolnego, a przygodę z dziećmi rozpoczęła jako wychowawca kolonijny oraz pracując jako animator w sali zabaw. Uważa, że dzieci najlepiej chłoną wiedzę, kiedy jest ona im podawana w sposób przyjemny i angażuje emocje małych odkrywców. Stawia na poznawanie świata w sposób praktyczny, więc w naszym przedszkolu nie zabraknie zajęć angażujących wszystkie zmysły.

Pani Aleksandra

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, rozwijająca swoje kompetencje również w kierunku logopedii dziecięcej. Swoją przygodę z dziećmi, rozpoczęła od współpracy z rodzinami w ramach wsparcia wychowawczo-opiekuńczego, jak i w czasie organizacji i realizacji kolonii i półkolonii. Dużo czasu poświęca na poszerzanie swoich zdolności plastycznych oraz muzycznych, uczestnicząc w rozmaitych kursach i szkoleniach. Posiada rozwinięte na wysokim poziomie umiejętności interpersonalne. Skutecznie i bezkonfliktowo komunikuje się z podopiecznymi oraz dorosłymi. Jest osobą kreatywną, ambitną i zdyscyplinowaną, przyjmująca nowe zadania z entuzjazmem. Pracę z dziećmi traktuje jako źródło niezwykłej energii, a uśmiech dziecka oraz wszystkie jego sukcesy edukacyjne i wychowawcze jako nagrodę, budującą poczucie spełnienia i satysfakcji.

(c)2021 Happy Kids Przedszkole Językowe, wszystkie prawa zastrzeżone