Rekrutacja do Happy Kids Przedszkole Językowe trwa cały rok.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Na pewno skontaktujemy się w dogodnej dla Państwa porze i przedstawimy szczegóły opieki w naszej placówce.

Opłaty

Wpisowe 350 zł, bezzwrotna, jednorazowa opłata przy zapisaniu dziecka do przedszkola, gwarantująca rezerwację miejsca.

Stałe miesięczne czesne wynosi 600 zł z wyżywieniem za dziecko - na podstawie umowy, opłata jest z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Opłata obejmuje wszystkie zajęcia odbywające się w godzinach przedszkola (6.30-17.00).

(c)2021 Happy Kids Przedszkole Językowe, wszystkie prawa zastrzeżone